“Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık”tan yeni fragman yayımlandı

20th Century Studios ve Disney, “Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık” (Kingdom of the Planet of the Apes) filminin ikinci fragmanını Super Bowl gecesinde yayımladı.

“Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık”ın kadrosu

2017’nin üçlemesini sonlandıran “Maymunlar Cehennemi: Savaş” filmindeki olaylardan yıllar sonra geçen hikâyede William H. Macy, Owen Teague, Freya Allan, Peter Macon, Eka Darville, Dichen Lachmanve Kevin Durand rol alıyor. Filmin yönetmenliğini ise “The Maze Runner” üçlemesine imza atan Wes Ball yapıyor.

Filmin konusu

Sezar’ın halkını bir vahaya getirdiği zamandan bu yana çok sayıda maymun topluluğu büyümüştür ve aynı zamanda insanlar vahşi bir varoluşa indirgenmiştir. O zamandan bu yana bazı gruplar Sezar’ın adını hiç duymamışken, diğerleri onun gelişen imparatorluklar kurma öğretisini çarpıtır.

Bu ortamda, bir maymun lider, insan teknolojisinden arta kalanları bulma çabasıyla diğer grupları köleleştirmeye başlar. Klanının ele geçirilmesini izleyen başka bir maymun ise arayışının anahtarı olan genç bir insan kadınla birlikte özgürlüğü bulmak için bir yolculuğa çıkar. Ancak onun da kendi planları vardır.

Geçen yıl Sidney’de çekilen filmin senaryosunu Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x