Amerika’da Yaşayan Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk, Hakkında Çıkan İddialara Cevap Verdi

Polatların tutuklanmasının ardından gözlerin çevrildiği birçok sosyal medya fenomeninden biri olan Eylül Öztürk, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu.

Ultra lüks yaşamlarıyla dikkat çeken Dilan ve Engin Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanması diğer tüm sosyal medya fenomenlerinin mercek altına alınmasına sebep oldu.

O kadar ki 600’den fazla sosyal medya fenomeni inceleme altına alındı ve her geçen gün yeni bir isim veya çiftle tanışıyoruz bugünlerde!

Belki denk gelmişsinizdir, birkaç gün önce Dilan Polat ve aşina olduğumuz sosyal medya fenomenlerinin hep beraber bir masada bu pozu ortaya çıkmıştı. 2019 yılından kalma fotoğrafta, İlke Alagöz, Murat-Yasemin Yiğit, Tolunay-İleyda, Nez Demir, Eylül Öztürk, Kadir Yiğit, Tuğba Aşkın, Feyza Hakyemez ve Muhammed Oğuz Başar isimli yüksek takipçili isimlerin yer aldığını öğrenmiştik.

Dilan Polat’la bir dönem yakın arkadaş olduğu bilinen ve yukarıdaki fotoğraf dahil olmak üzere birçok fotoğrafı da bulunan Eylül Öztürk, hakkında çıkan iddialarla gündeme oturdu.

Eşi Barış Kenan Özkan ve oğlu ile Amerika’ya yerleşen Eylül Öztürk’ün, önce Takvim haberine göre Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından ABD’deki evlerinin tapusunu eski ev sahibine devrettiği iddia edildi.

Öztürk’ün ABD’de 11 evi, eşinin de Rolls-Royce marka bir arabası olduğu, Miami ve Florida’daki milyon dolarlık villalarını eski ev sahibinin üzerine yaptırdığı da iddialar arasındaydı.

Ardından, Show Haber’de de Eylül Öztürk’le ilgili farklı iddialar ortaya atılmıştı. Show Haber muhabiri, “Çiftin Amerika’ya giderken 144 milyon TL götürdüğü iddiası var. Çıkan haberler sonrasında aldığı 11 daireyi akrabaların üzerine geçirdiği söyleniyor” demişti…

Her geçen gün çığ gibi büyüyen iddialarla tüm dikkatleri üzerine toplayan Eylül Öztürk’ten konuyla ilgili ilk açıklama geçtiğimiz saatlerde geldi.

Öztürk, önce “Gündemle ilgili açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde mesela? Desem ki ‘o öyle değil böyle’, inanacaklar mı? İnanmayacaklar” diyerek sitem etti.

Sonra “5 evle başladık, 24 ev oldu, sonra 11’e düştü falan… Başına şey yazıyorlar ‘iddiaya göre’…” çıkan iddiaları kale almadığını vurguladı.

Son olarak, “Yalanın sınırı yok anlatabiliyor muyum? Başına ‘iddiaya göre yaz, devamına istediğin her şeyi yazabilirsin. Hangi birine cevap vereyim?” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x