Aldatma İddiasıyla Gündem Olan Wanda Nara, Icardi ile 10. Yılını “Sonsuz Aşk” Diyerek Kutladı!

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara’nın büyük aşkını bilmeyen yoktur! Her ne kadar sık sık aldatma iddiaları ortaya atılsa da aşkları tam gaz devam ediyor. Öyle ki Wanda Nara, Icardi ile 10. yılını ‘sonsuz aşk’ notunu düştüğü 10 farklı fotoğrafla kutladı.

Galatasaray’ın efsanevi ismi Mauro Icardi kariyerinde de aşk hayatında da kazanıyor bildiğiniz gibi!

Arjantinli golcü Icardi Galatasaray’ın kadrosuna dahil olduğundan beri gündemimizden düşmüyor. Gerek imza attığı başarılar gerekse özel hayatı yakından takip ediliyor yıldız ismin. Bunda Wanda Nara yengemizin rolü ise oldukça büyük tabii.

Wanda Nara, çocuklarının okulu sebebiyle de İstanbul’da yaşıyor.

Ayrıca Icardi, her çocuğu için son çıkan iPhone 15’ten satın almış. Icardi, çok mütevazı bir aileden geliyormuş, hatta eskiden yiyecek için avlandıkları zamanlar bile olmuş! 

Kulağa oldukça abartı gibi görünse de biz söylemiyoruz bunu, Wanda Nara verdiği röportajda kendisi söylüyor efendim.

Zaman zaman aldatma iddiaları ortaya atılsa da görmüş olduğunuz bu aşk dolu çift, bugün 10. yıllarını kutluyorlar.

Neyse ki Wanda Nara sosyal medya hesabında oldukça aktif paylaşım yapıyor da, biz de ilişkilerinde neler olup bittiğini yakından takip edebiliyoruz! Magazin dünyasına kalsa Wanda Nara Icardi’yi çocuklarıyla ortada bırakıp gitmişti çoktan…

Gelelim Wanda Nara’nın romantik ve bir o kadar da samimi 10. yıl kutlamasına!

10 yıl önce başlayan hikayelerine dair her yıldan bir fotoğraf ekleyen Wanda Nara, her birine özel not düşmeyi de ihmal etmemiş. İlk fotoğrafta ise kendisine hala aşkla bakan Icardi’yi görüyoruz!

 Tabii öncesinde de uzunca bir not düşmüş sevgili eşi Icardi’ye. 

’10 yıl içerisinde başımıza çok fazla şey gelse de, çocuklarımız, taşınmalarımız, seyahatlerimiz, hastalıklar, daha fazla taşınmalarımız, birlikte büyümemiz, kavgalarımız, aynı fikirde olmadığımız anlar, birlikte çalışmamız, projelerimi en güçlüsü ve her şeyi iyileştireni, sonsuz AŞKIMIZ oldu.’

“10 yıl önce başladı hikayemiz…”

Hayatının aşkıyla tanıştığından o kadar emindin ki birlikte olduğumuzu tüm dünyaya haykırmak istemiştin. Benimle büyük bir aile kurmak istediğinden o kadar emindin ki…Güzelliğine ve en çok da kocaman kalbine aşığım!

Görmüş olduğumuz fotoğraf ise Wanda Nara ve Icardi’nin 2013’teki ilk fotoğraflarıymış.

“Bir sürü aşk dolu anımız.”

“Bana verdiğin en güzel hediye, iki prensesimiz.”

??

O zaman bize de bu aşk dolu çifte mutluluk dolu bir 10 yıl daha dilemek düşer!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x